• تلفن051-36913094
  • ایمیلinfo@jahanlaser.com
  • آدرسمشهد، بلوارتوس ، نبش توس 59
  • ساعتهای آزادشنبه تا پنجشنبه: 8 صبح الی 16
تماس با ما

کاربرد دستگاه لیزر در کارت عروسی

کاربرد دستگاه لیزر در کارت عروسی

کاربرد دستگاه لیزر در کارت عروسی:

هیچ ازدواجی بدون دعوت نامه عروسی کامل به حساب نیامده است. دعوت نامه های عروسی لحن اصلی مراسم را تعیین می کنند و اولین نگاه اجمالی به موضوع عروسی شما را به مهمانان خود ارائه می دهند،این دلیلی است که شما نمی توانید به طور عادی کارت دعوت های عروسی خود را برگزار کنید در این مقاله کاربرد دستگاه لیزر در کارت عروسی را باهم دیگر بررسی خواهیم کرد. 

اگر میخواهید کارت عروسی متفاوت ، زیبا و بسیار خلاقانه داشته باشید پیشنهاد ما این است که از دستگاه برش لیزر برای طراحی کارت خود استفاده کنید.

دستگاه برش لیزر اکنون به طور گسترده ای در کشور ما مورد استقبال دعوت نامه های عروسی قرار گرفته است. وقتی دعوت نامه های عروسی را میبینید ، به چه چیزی فکر می کنید؟ کارت سفید یا کارتهایی با رنگهای روشن ؟ که روی آنها نام داماد و عروس ، تاریخ عروسی و شعرهای زیبا نوشته شده است:

دعوت نامه های عروسی فقط یکی از جنبه هایی است که برای بیان سبک های خود انرژی لازم را برای اصلاح می گیرند. فناوری برش لیزری از طریق نتایج برش و دقت بالا کاملاً این نیاز را برآورده می کند.

سه دلیل مختلف وجود دارد که فناوری برش لیزری می تواند برای ساختن دعوت نامه های عروسی گزینه بسیار مناسبی باشد:

اولین مورد این است که دستگاه برش لیزری برای برش طیف وسیعی از مواد بسیار متنوع است که  به طور مثال برای ساخت کارت دعوت عروسی محدود به کاغذ یا کارت نمی شود، برای مثال می توان از چوب و اکریلیک برای تهیه دعوت نامه عروسی با برش لیزری استفاده کرد.

مورد دوم این است که دعوت نامه عروسی با برش لیزری می تواند توخالی ، همراه با حکاکی و برش سطح مواد ، و یا سه بعدی باشد. این مزیت به ویژه در مقایسه با نوشتن دستی یا چاپ صرف دعوت نامه های عروسی بسیار مهم است.

در آخر ، دعوت نامه های عروسی را می توان به طور گسترده توسط دستگاه های برش لیزری با بازده بالا و هزینه کمتر تولید کرد.

شما در موقع برش دعوت نامه های عروسی مشکل کمی خواهید داشت حتی اگر در زمینه برش لیزر مبتدی باشید. سپس بیایید ببینیم چگونه سفارش دعوت نامه های عروسی با دستگاه برش لیزر انجام می شود.

1- تصمیم بگیرید از چه موادی برای تولید دعوت نامه عروسی استفاده کنید. همانطور که قبلا ذکر شد ، شما می توانید بسیاری از مواد را با دستگاه برش لیزر برش دهید. برای نوآوری می توانید چوب ، پلاستیک یا سایر مواد غیرمعمول را انتخاب کنید.

2-الگوی دعوت نامه های عروسی را از رایانه که به دستگاه برش لیزر متصل هستند ، انتخاب کنید. برای بهتر شدن دعوت نامه های عروسی می توانید تصاویر تخت یا طرح های سه بعدی را انتخاب کنید.

3- مواد انتخاب شده را روی میز برش لیزری قرار دهید و دستگاهی را که مطابق تصاویر یا الگوهایی که از رایانه تنظیم کرده اید شروع به برش می کند روشن کنید.

4- فقط صبر کنید و اجازه دهید برش لیزر همه کارهای دیگر را انجام دهد. جای نگرانی در مورد تمیز کردن سطح مواد به صورت دستی وجود ندارد ، زیرا گاز کمکی مجهز به دستگاه پسماند را از بین می برد.

کل مراحل برش متوالی و راحت است و دستگاه برش لیزری مانند چاپگر عمل می کند و دعوت نامه های عروسی زیبا و شخصی را به دلخواه شما ایجاد می کند، حضور در عروسی لحظه ای شاد و چشمگیر است که مردم می توانند شادی عزیزان را تقسیم کرده و عروسی را جشن بگیرند. با این حال ، با دریافت دعوت نامه عروسی برش لیزری ، مردم از چنین دعوت نامه زیبا عروسی کاملاً  شگفت زده و لذت خواهند برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.