• تلفن051-36913094
  • ایمیلinfo@jahanlaser.com
  • آدرسمشهد، بلوارتوس ، نبش توس 59
  • ساعتهای آزادشنبه تا پنجشنبه: 8 صبح الی 16
تماس با ما

برش لیزری پلکسی گلس

Laser-cutting-Acrylic

پلکسی گلس چیست؟

اکریلیک که با نام پلکسی گلس نیز شناخته می شود ، یک ماده پلاستیکی همه کاره با اهداف و مزایای متنوع است که در طیفی از رنگها موجود است. پلاستیک اکریلیک اولین بار در سال 1928 تولید شد ، این پلاستیک در ابتدا در طول جنگ جهانی برای محصولاتی مانند پنجره های هواپیما ، سایبان و برج استفاده می شد.

امروزه اکریلیک معمولاً در ورقهایی با ضخامت های مختلف به فروش می رسد اما در اشکال مانند میله یا لوله و سبک هایی مانند مات ، آینه دار نیز وجود دارد، اکریلیک نه تنها در اشکال و اندازه های مختلف موجود است ، بلکه می تواند قالب بندی و رنگ شود تا متناسب با کاربردهای خاص باشد ، اکریلیک یک ماده با دوام و مقرون به صرفه برای پروژه شما فراهم می کند.

از آنجا که اکریلیک گزینه های متنوعی را با فواید بسیار زیادی ترکیب می کند ، می توان آنها را به طیف متنوعی از محصولات مفید تبدیل کرد این شامل آکواریوم ، لوح تقدیر ، شیشه های پنجره ، هدایای تبلیغاتی و حتی شیشه های ضد گلوله است.

pelaxiglass

آیا می دانید برش لیزری اکریلیک روش ایمن ، کارآمد و دقیقی برای ساخت لوازم مختلف است؟

در جواب باید گفت بله ، شما می توانید از هر ورق اکریلیک طرح ها و شکل های زیبایی ایجاد کنید.

برش لیزری پلکسی گلس ؟

این به روش دقیق برش یک طرح خاص از یک ماده اکریلیک اشاره دارد که از یک فایل CAD به عنوان راهنما استفاده می کند.

پلکسی گلاس با برش لیزر زمانی اتفاق می افتد که پرتوی لیزر پرقدرت مواد اکریلیک را مستقیماً در مسیر خود تبخیر کند، در نتیجه برش لبه تمیز ، شفاف و صیقلی حاصل می شود. از آنجا که پرتوی لیزر کسری از میلی متر است ، می توان جزئیات بسیار پیچیده و واضحی را بدست آورد  ، دستگاه های برش لیزر Co2 بهترین روش برای برش مواد اکریلیک هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.