• تلفن051-36913094
  • ایمیلinfo@jahanlaser.com
  • آدرسمشهد، بلوارتوس ، نبش توس 59
  • ساعتهای آزادشنبه تا پنجشنبه: 8 صبح الی 16
تماس با ما

نازل دستگاه لیزر

نازل دستگاه برش لیزر

نازل دستگاه برش لیزر

نازل دستگاه برش لیزر در قسمت نوک هد برش لیزر بسته شده است و در دو مدل مختلف نازل Single و نازل Double و با اندازه های مختلف وجود دارد. به صورت کلی می توان گفت نازل Single برای برش ورق های استیل و با استفاده از گاز نیتروژن و نازل Double برای برشکاری فولادها و با استفاده از گاز اکسیژنه به کار می رود. با توجه به اینکه نازل برش، نزدیکترین جزء هد با مسیر برش می باشد به مرور زمان و با انجام برش معمولا از کهنه شده و نیاز به تعویض دارد.

نازل سینگل

شرکت جهان لیزر نازل های با کیفیت بالا را تهیه می کند، ما در میان توزیع کنندگان نازل لیزر در جهان هستیم و محصولات برتر ما عملکرد حداکثر دستگاه لیزر شما را تضمین می کنند.

نازل های لیزر ما دقیقا ساخته شده اند تا تحمل های سخت مورد نیاز در برش لیزر را برآورده کنند. از آنجا که در دستگاه های لیزر به طور مکرر نازل تعویض می شود ، ما همیشه بهترین قیمت های ممکن را برای این مواد مصرفی ارائه می دهیم. با این حال ، جهان لیزر هرگز در کیفیت سازش نخواهد کرد و بهترین نازل های لیزر جایگزین را ارائه می دهد، ما اندازه مختلف نازل را برای پوشش طیف گسترده ای از دستگاه های برش لیزر ارائه می دهیم.

در صورت هرگونه سوال ، قیمت و یا خرید قطعات میتوانید با کارشناسان فروش شرکت جهان لیزر تماس بگیرید یا از طریق پشتیبانی سایت با کارشناسان در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.