ده نکته کلیدی انتخاب بهتر در خرید دستگاه لیزر برش غیر فلزات

ده نکته کلیدی انتخاب بهتر در خرید دستگاه لیزر برش غیر فلزات

دستگاه برش لیزر غیرفلزات از جمله دستگاه هایی است که توانسته با بهره گیری از تکنولوژی لیز در صنایع مختلفی جای پای خودش را باز کند از این رو برای انتحاب بهتر در خرید دستگاه برش لیزری غیر فلزات نکاتی به چشم میخورد که دقت به آن نکات به ما کمک می کند تا بتوانیم دستگاه بهتری را انتخاب کنیم.

دستگاه لیزر برش غیر فلزات

معیارهای انتخاب دستگاه
یا

چطور یک دستگاه برش لیزر غیر فلزات بخریم ؟

 1. اگر مدل و مارک دستگاهی را نمیشناسید حتما از افراد مختلفی که تجربه کار با آن دستگاه را داشته اند در مورد نحوه کارکرد دستگاه ، مخصوصا تجربه کار در بازه ی زمانی طولانی پرس و جو کنید به این دلیل که در دستگاه های لیزر بسیاری از مشکلات و مسائل دستگاه با گذشت زمان مشخص میشوند.
 1. اگر تیوب دستگاه ساخت کارخانه RECI است ، حتما به تاریخ درج شده بر روی برگه تست محصول توجه نماییم ، این نکته را فراموش نکنید که از این تاریخ تولید محصول نباید بیشتر از ده ماه گذشته باشد.

  نکته : تیوب های شرکت رسی تنها تا ده ماه از تاریخ تولید دارای گارانتی می باشند.
 2. جهت اطمینان از اصالت تیوب می توانید یک عکس از شماره سریال تیوب گرفته و آن را به شرکت سازنده RECI ایمیل نماییدRECILASER.COM
 3. اگر دستگاه دست دوم بود به رنگ استوانه فلزی قطب منفی تیوپ سر دستگاه باید توجه نمایید ، قطب منفی تیوپ در صورت کار با جریان بالا به تدریج به رنگ زرد مایل به قهوه ای تغییر رنگ می دهد.
 4. چنانچه دستگاه دارای میز برقی بود دقت نمایید سیستم حرکتی آن ترجیحا با بال اسکرو باشد.
 5. در برخی از دستگاه های میز برقی برای سیستم حرکتی بالا پایین از پیچ و مهره و زنجیر استفاده شده است که خطای آن بالا میرود و دقت پایینی خواهد داشت.
 6. برای دستگاه های 80 واتی و بالاتر از آن بهتر است از چیلرهای CW5000 در آن استفاده شده باشد.
 7. اگر دستگاه دست دوم می باشدحتما با آن دستگاه شخصا یک نمونه کار را برش داده و حکاکی نمایید تا ضعف های احتمالی آن برای شما مشخص شوند.
 8. اگر با دستگاه لیزر کار چرم مصنوعی (PVC) در طول زمان به علت داشتن کلر با رطوبت هوا ترکیب شده و ایجاد اسید کلریدریک (HCL) می کند . این اسید باعث خوردگی در سیستم حرکتی ساچمه های واگن دستگاه می شود. جهت تست این موضوع میتوانید هد دستگاه لیزر را در دست گرفته و کمی تکان دهید در صورتی که لغی داشت یعنی دستگاه یا کارکرد بالایی داشته و یا دارای سیستم تهویه نامناسب بوده است که به دستگاه صدمه وارد شده و دقت کار آن دستگاه پایین آمده است.
 9. و در آخر پاور دستگاه حتی الامکان بهتر است ساخت کارخانه RECI باشد.

 

Info

برای خرید دستگاه برش غیر فلزات میتوانید از جهان لیزر بازدید کنید ، در صورت هر گونه سوال جهت مشاوره رایگان با مشاوران جهان لیزر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *