• تلفن051-36913094
  • ایمیلinfo@jahanlaser.com
  • آدرسمشهد، بلوارتوس ، نبش توس 59
  • ساعتهای آزادشنبه تا پنجشنبه: 8 صبح الی 16
تماس با ما

ده نکته کلیدی در انتخاب بهتر دستگاه برش لیزر غیر فلزات

10-tips

دستگاه برش لیزر غیرفلزات از جمله دستگاه هایی است که توانسته با بهره گیری از تکنولوژی لیز در صنایع مختلفی جای پای خودش را باز کند از این رو برای انتحاب بهتر در خرید دستگاه برش لیزری غیر فلزات نکاتی درباره انتخاب بهتر دستگاه برش لیزر به چشم میخورد که دقت به آن نکات به ما کمک می کند تا بتوانیم دستگاه بهتری را انتخاب کنیم.

معیارهای انتخاب دستگاه یا چطور یک دستگاه برش لیزر غیر فلزات بخریم ؟

اگر مدل و مارک دستگاهی را نمیشناسید حتما از افراد مختلفی که تجربه کار با آن دستگاه را داشته اند در مورد نحوه کارکرد دستگاه ، مخصوصا تجربه کار در بازه ی زمانی طولانی پرس و جو کنید به این دلیل که در دستگاه های لیزر بسیاری از مشکلات و مسائل دستگاه با گذشت زمان مشخص میشوند.

اگر تیوب دستگاه ساخت کارخانه RECI است ، حتما به تاریخ درج شده بر روی برگه تست محصول توجه نماییم ، این نکته را فراموش نکنید که از این تاریخ تولید محصول نباید بیشتر از ده ماه گذشته باشد.

نکته : تیوب های شرکت رسی تنها تا ده ماه از تاریخ تولید دارای گارانتی می باشند.

جهت اطمینان از اصالت تیوب می توانید یک عکس از شماره سریال تیوب گرفته و آن را به شرکت سازنده RECI ایمیل نمایید.

اگر دستگاه دست دوم بود به رنگ استوانه فلزی قطب منفی تیوپ سر دستگاه باید توجه نمایید ، قطب منفی تیوپ در صورت کار با جریان بالا به تدریج به رنگ زرد مایل به قهوه ای تغییر رنگ می دهد.

چنانچه دستگاه دارای میز برقی بود دقت نمایید سیستم حرکتی آن ترجیحا با بال اسکرو باشد.

در برخی از دستگاه های میز برقی برای سیستم حرکتی بالا پایین از پیچ و مهره و زنجیر استفاده شده است که خطای آن بالا میرود و دقت پایینی خواهد داشت.

برای دستگاه های 80 واتی و بالاتر از آن بهتر است از چیلرهای CW5000 در آن استفاده شده باشد.

اگر دستگاه دست دوم می باشدحتما با آن دستگاه شخصا یک نمونه کار را برش داده و حکاکی نمایید تا ضعف های احتمالی آن برای شما مشخص شوند.

اگر با دستگاه لیزر کار چرم مصنوعی (PVC) در طول زمان به علت داشتن کلر با رطوبت هوا ترکیب شده و ایجاد اسید کلریدریک (HCL) می کند . این اسید باعث خوردگی در سیستم حرکتی ساچمه های واگن دستگاه می شود. جهت تست این موضوع میتوانید هد دستگاه لیزر را در دست گرفته و کمی تکان دهید در صورتی که لغی داشت یعنی دستگاه یا کارکرد بالایی داشته و یا دارای سیستم تهویه نامناسب بوده است که به دستگاه صدمه وارد شده و دقت کار آن دستگاه پایین آمده است.

در آخر پاور دستگاه حتی الامکان بهتر است ساخت کارخانه RECI باشد.

برای انتخاب دستگاه برش غیر فلزات میتوانید از جهان لیزر بازدید کنید ، در صورت هر گونه سوال جهت مشاوره رایگان با مشاوران جهان لیزر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *